EGE BÖLGESİ KARMASI SEÇMELERİ YAPILDI

Manisa'daki futbol kulüplerinde 2006 doğumlu sporcuların katılımı ile yapılan Ege Bölgesi Karması seçmeleri tamamlandı.

EGE BÖLGESİ KARMASI SEÇMELERİ YAPILDI
03 Eylül 2019 - 13:41

Manisa Tüfad tarafından İki etap halinde Tevfik Lav Spor Tesislerinde yapılan 2006 doğumlular seçmelerinin ilk etabına Manisa ve ilçelerinden 90 sporcu katıldı. İlk etaptan sonra yapılan ikinci etaba ise 29 sporcu çağrıldı.

İkinci etap seçmelerini ise Milli takım seçicileri olan Ege Bölge Sorumluları Özer Yurteri, Ramazan Torunoğlu , Fatih Parmaksız ve Murat İce yaptı.

Seçmelerde Manisa Tüfad Başkanı Özer Şenoğlu, yönetim kurulu üyeleri Halim Elçin, Çınar Şenoğlu,, Cemil Uğur ve Denetleme Kurulu Üyesi Muharrem Kazer i hazır bulundu.

Seçmelerin ardından konuşan Fatih Parmaksız”2006 grubu ile ilgili olarak iki takım yapacağız ve Riva milli takım kampında karma maçlarına götüreceğiz. Bu seçmelerde seçilemeyen arkadaşlarımız çalışmalarına devam etsin. Başarılı futbolcu başarılı sporcu olacağı için okulunu da ihmal etmesin. ”dedi.

Manisa Tüfad Başkanı Özer Şenoğlu seçmeler ile ilgili Manisa Tüfad Başkanı Ôzer Şenoğlu da katılım gösteren sporculara teşekkür ederek,

“Seçmelerin duyurusunu Askf sezon başı toplantısında ve Askf aracılığı ile kulüplerimize yaptık. Burada seçilemeyen sporcu için dünyanın sonu değil .Cengiz Ünder’de seçmelere katılıp, seçilemeyen sporcu idi Ancak ,şu an oynadığı yer ve futbolculuğu ortada. Mücadeleye ve çalışmaya devam edin. Bu seçmeye katılım gösteren, sporcu yollayan tüm kulüplerimize velilerimize ve antrenörlerimize teşekkür ederiz. Tek isteğimiz buralardan çıkan 3-5 yetenekli sporcuyu buradan geleceğe taşımak. ”dedi. Muharrem KAZER.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum