Demirci MABEM'den Eğitim Kurumlarına Nezaket Ziyareti

Demirci MABEM Müdür Yardımcısı Faruk Elgeren, Demirci’de bulunan eğitim kurumlarına nezaket ziyaretinde bulundu. MABEM’in çalışmaları ve işleyişi hakkında bilgi veren Elgeren, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çocukların eğitimlerine destek olmak amacıyla hayata geçen MABEM’in başarısıyla adından çokça söz ettirdiğini söyledi.

Demirci MABEM'den Eğitim Kurumlarına Nezaket Ziyareti
01 Ekim 2018 - 17:39

Manisa Büyükşehir Belediyesinin en önemli eğitim hizmetlerinden bir tanesi olan MABEM kurslarında yeni dönem başladı. Demirci MABEM Müdür Yardımcısı Faruk Elgeren de, yeni dönemin başlamasıyla birlikte MABEM’in çalışmalarını anlatmak amacıyla ilçede bulunan eğitim kurumlarının yöneticilerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Elgeren ilk olarak Demirci Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine yeni atanan İsmail Çetinkaya’yı ziyaret etti. Daha sonra Makine Kimya Hüseyin Çamtepe Ortaokuluna yeni atanan Salih Dirgi’yi de ziyaret eden Elgeren, Çetinkaya ve Dirgi’ye yeni görevinde başarı dileklerini ileterek, çiçek takdim etti.

“Başarımızla adımızdan söz ettiriyoruz”
Hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Yıldız, Demirci Anadolu Lisesi Müdürü Necmi Ünlü, İbrahim Ethem Akıncı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Gökçe, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bilal Çetinkaya’yı ziyaret eden Elgeren, MABEM’in amacı, çalışmaları ve vizyonuyla ilgili bilgiler verdi. Elgeren, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde çocukların eğitimlerine destek olmak amacıyla hayata geçen MABEM’in başarısıyla adından çokça söz ettirdiğini söyledi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum