Reklamı Geç

Daire Başkanı Anaç'tan Teknik İnceleme

MASKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesi girişinde bulunan içme suyu terfi merkezinde incelemelerde bulundu.

Daire Başkanı Anaç'tan Teknik İnceleme
24 Mayıs 2019 - 16:17

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Turgutlu ilçesini ziyaret etti. Anaç’a MASKİ Şefi Melikşah Erzik ve teknik personel eşlik etti. Daire Başkanı Anaç ziyaretinde, Selvilitepe Mahallesi girişinde bulunan içme suyu terfi merkezinde incelemelerde bulundu. İlçe merkezine su temin edilen merkezlerden biri olan tesiste, yaz aylarında vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için değerlendirmeler yapıldı.
“Gece gündüz demeden çalışıyoruz”
Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı Kemal Anaç, Turgutlu’nun Manisa’nın en büyük ilçelerinden biri olduğunu ifade ederek, ”Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün hassasiyetlerinin başında vatandaşa kesintisiz içme suyu temin edilmesi geliyor. Bizler de bu noktadan hareketle gece gündüz demenden çalışıyoruz. Turgutlu’daki içme suyu terfi merkezinde bu kapsamda incelemelerde bulunduk. Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte içme suyu noktasında vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için il genelindeki tesislerimizde incelemeler ve çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum