Covid-19-Sars virüslerini yüzde 99,59 oranında öldürüyor

Covid-19-Sars virüslerini yüzde 99,59 oranında öldürüyor Manisa’da Foryouidea dezenfektan ve ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı Creamol markasıyla Covid-19-Sars virüslerini yüzde 99,59 oranında öldürüyor. Okullar, işyerleri, apartmanlar, fabrikalar, camiler, Hotel, rezidans ve resmi kurumlar dezenfekte ediliyor. Dezenfektan yapıldığı noktada insanlara, hayvanlara ve bitkilere zarar verilmiyor. Uygulama sonrası temizlik derdi yok. 30 dakikada […]

Covid-19-Sars virüslerini yüzde 99,59 oranında öldürüyor
13 Şubat 2021 - 20:41

Covid-19-Sars virüslerini yüzde 99,59 oranında öldürüyor

Manisa’da Foryouidea dezenfektan ve ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı Creamol markasıyla Covid-19-Sars virüslerini yüzde 99,59 oranında öldürüyor. Okullar, işyerleri, apartmanlar, fabrikalar, camiler, Hotel, rezidans ve resmi kurumlar dezenfekte ediliyor. Dezenfektan yapıldığı noktada insanlara, hayvanlara ve bitkilere zarar verilmiyor. Uygulama sonrası temizlik derdi yok. 30 dakikada tüm virüs ve bakterilere son veriliyor. Manisa’nın Yunusemre ilçesinde kurulan Özel Mandalin Anaokulu’nda öğrencilerin sağlıklı bir şekilde eğitim almaları için dezenfektan çalışması yapıldı.

Foryouidea dezenfektan ve ilaçlama sahibi Ertan Özdemir, “Creamol diye bir markamız var. bu markamızda Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın onayı da var. Dünya Sağlık Örgütü dünyada yüzde 80’e etanole izin vermektedir. Türkiye’dekilerde yüzde 60’dan başlayıp yüzde 70’e kadar ancak çıkmakta. Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye’de sadece bir tane Antimikrop adında bir laboratuvar var. oradan aldığımız test sonuçları Covid-19 ve Sars virüsleri ile diğer bakterileri yüzde 99,59 oranında öldürdüğün dair belgemiz mevcut. Gıda Laboratuvarları ve Gıda Denetçileri Derneği (GLADER) kendi laboratuvarlarında da yapmış olduğu testlerde de gıda maddelerine hiçbir zararının olmadığına dair belgemiz de mevcuttur. Aynı zamanda kalite belgemiz var. GLADER açısından da ürünlerimiz içerisinde göz, burun ve boğazda kullanılan benzamin hammaddesi mevcut. O damlalarda insan sağlığına zarar vermediği için kullanılıyor. Özellikle Manisa’ya bu tür hizmetler için çeşitli illerden gelenler oluyor. Biz de bunu engellemek açısından Manisa’ya kendi insanın hizmet vermesini istiyoruz” diye konuştu.
Özel Mandalin Okulu’nun Manisa’nın en güzide okullarından biri olduğunu vurgulayan Özdemir, “Çocuklarımızı güvenli ellere teslim ediyoruz. Burada Yaşar Coşkun hocamızın vasıtasıyla önce velilerimizi bilgilendirdik, sonra dezenfektan çalışmamızı yaptık” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum