Çipiloğlu Yönetim Kurulunu Açıkladı

06 Şubat 2019 tarihinde AK parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Emin Çipiloğlu yeni yönetimini açıkladı.

Çipiloğlu Yönetim Kurulunu Açıkladı
19 Şubat 2019 - 15:43 - Güncelleme: 19 Şubat 2019 - 19:14

Çipiloğlu yaptığı açıklamada, ‘’İçerideki ve dışarıdaki şer mihrakların ülkemizi karanlık günlere sürüklemek, milletimizi boyunduruk altına almak için hesaplar yaptığı, yan yana, kol kola girip ittifaklar oluşturduğu, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde doğduğum, büyüdüğüm, siyasi yaşamımda partimin çeşitli kademelerinde hizmet ettiğim Şehzadeler Şehri Manisa’nın Şehzadeler İlçesine İlçe Başkanlığı için teveccüh göstererek şahsıma sorumluluk yükleyip bu göreve layık gören AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcımız, MKYK Üyemiz ve Manisa Milletvekilimiz Murat Baybatur’a ve diğer Manisa Milletvekillerimize, kendisi ile çalışma imkânı bulduğum kıymetli Şehzadeler Belediye Başkanım ve Cumhur İttifakımızın Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik’e ayrı ayrı şükranlarını sunduğunu belirterek bu bağlamda mazbatamızı aldığımız günden itibaren sıkı bir çalışma ile güçlü bir yönetim oluşturmak için çabaladık. Yaptığımız yoğun çalışmalar ve istişareler neticesinde 25 kişilik ekibimizi oluşturduk. Birbirinden kıymetli, bir o kadar dava arkadaşımızı da kısıtlı sayı nedeni ile yönetimimize dahil edemedik. Bizlere teveccüh gösteren, desteklerini esirgemeyen, yönetimde olsun olmasın bu davaya gönül verip hizmet eden tüm gönül dostlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Aldığımız sorumluğun, omuzlarımızdaki yükün ağırlığının farkındayız. Bir an önce Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Teşkilatlarımız ve tüm AK Sevdalı gönüldaşlarımız ile var gücümüzle Cumhur İttifakı Adayımız Ömer Faruk Çelik’i yeniden Şehzadeler İlçe Belediye Başkanı yapmak için çalışacağız.’’ Dedi.

Çipioğlu’nun yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

MEHMET EMİN ÇİPİLOĞLU

1. AHMET NALBANT

2. ALİ ERKEN

3. ALPASLAN KIZILGÖK

4. ARİF KAYA

5. BELKIS YAĞCI

6. BÜLENT GÖK

7. EKREM KİRAY

8. EMRAH KURŞUN

9. EMRAH VARDAROĞLU

10. EMRE ÇÖZEL

11. ENGİN UZUN

12. İBRAHİM KURUL

13. İPEK İREM ÜLKÜ

14. MUHARREM İŞBİLİR

15. MURAT MALTA

16. MUSTAFA PERKMEN

17. ONUR ERGİN

18. SAADET BABA

19. SULTAN YAY

20. ŞAHSİNE KURULTAK

21. TAHSİN AYDIN

22. TOLGA AKBAŞAK

23. VEYSEL NEZE

24. VOLKAN KARABULUT

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum