Büyükşehir Köprübaşı Personeli İle Bir Araya Geldi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcı Mustafa Genç, Köprübaşı’nda Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’de görev yapan personelle buluştu. Personele, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni temsil etme noktasında gösterdiğiniz azim ve hizmet çabasından dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Büyükşehir Köprübaşı Personeli İle Bir Araya Geldi
15 Kasım 2018 - 12:43

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş ile Köprübaşı ilçesini ziyaret ederek belediye ve MASKİ personeliyle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ve beraberindekiler burada Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Rahmi Erdem, MASKİ ve belediye personeli tarafından karşılandı. Genç, personelle tek tek tokalaşarak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
Beraber En İyisi İçin Çalışıyoruz
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelindeki çalışmalarında her bireyin, her çalışanın bir katkısı olduğuna dikkat çeken Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “İl genelindeki çalışmalarımızda personellerimiz özveri ile çalışıyor. Manisa’ya değişimi yaşatan Başkanımız Cengiz Ergün’ün önderliğinde kentimize en iyi hizmeti götürmek çabası içerisindeyiz. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Can Güvenliğinizi Alacaksınız
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, personelin can güvenliğini sağlayarak çalışması gerektiği konusunda uyarılarda bulundu. Genç, personelle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum