Büyükşehir Gördes Personeli İle Buluştu

Büyükşehir Gördes Personeli İle Buluştu
30 Kasım 2018 - 14:04

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Gördes’te Manisa Büyükşehir Belediyesi personelleriyle bir araya geldi. Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin ilçedeki hizmet birimlerini ziyaret eden Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, daha sonra ilçede görev yapan personellerle toplantıda buluştu. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Büyükşehir Belediyesi olarak güzel bir ekip çalışması yaptıklarını belirterek, ilçeye kazandırılan projelerde verdikleri emekler nedeniyle tüm personele teşekkürlerini iletti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş ile birlikte sürdürdüğü ilçe ziyaretlerine Gördes ile devam etti. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Gördes’te ilk olarak Büyükşehir Belediyesi’nin Gördes’te hizmet birimlerine ziyarette bulundu. Daire Başkanı Metin Memiş ve Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Mustafa Gün ile birlikte Gördes İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek itfaiye personelleriyle sohbet etti. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin Gördes’e kazandırdığı mezbahada incelemelerde bulunurken, Büyükşehir Belediyesi Gördes Hizmet binasına ziyarette bulundu.
Bu Başarı Hepimizin
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin Gördes’te görev yapan personelleriyle toplantıda bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bir aile olduğunu belirten ve takım oyunu oynadığını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Gerçekleştirdiğimiz ekip çalışmasıyla 17 ilçemizde önemli hizmetleri vatandaşlarımıza kazandırdık. Gördes’te de yürüttüğümüz çalışmalarda sizlerin büyük emeği var. Bu başarı hepimizin. Gösterdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum