Reklamı Geç

Büyükşehir'den Soma'ya Bölgesel Isıtma Müjdesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri aboneliğinde kolaylık sağlanması konusunda Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında alınan kararla ilgili açıklama yaptı.

Büyükşehir'den Soma'ya Bölgesel Isıtma Müjdesi
14 Ekim 2019 - 11:57

Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Soma Bölgesel Isıtma sistemine abone olmak isteyen vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclisi 08.10.2019 tarihli meclis toplantısında aşağıdaki kararları almıştır.

- Binasında Bina Altı Güç İstasyonu (BAGİ) takılı olan ve henüz abone olmamış vatandaşlarımızın eski fiyat tarifesinden abone olabilmeleri için süre 31.12.2019 tarihine kadar uzatıldı.

- Binasında cihaz takılı olmayan ve yeni abonelik başvurusunda bulunacak vatandaşlarımıza da abonelik ücretinde 12 takside kadar vade imkanı getirildi.

Vatandaşlarımıza avantaj sağlayan yeni kararların hayırlı olmasını diler, yaklaşan ısıtma sezonu öncesi abonelik işlemlerinin yoğunluk yaşanmaması için son günlere bırakılmaması gerektiğini değerli hemşehrilerimize önemle hatırlatırız.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ramazan mit
    9 ay önce
    Diğer altyapısı yapılmayan yerlere mesela cuma MH ne zaman çalışma yapmayı düşünüyorsunuz