Büyükşehir'den Kula'ya Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden Kula Belediye Başkanlığına seçilen Hüseyin Tosun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Büyükşehir'den Kula'ya Ziyaret
23 Mayıs 2019 - 15:49

Ziyarette, Kula Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ilçeye yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde yeniden Kula Belediye Başkanlığı görevine seçilen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oztozlu, Kula Belediyesi işbirliği ile ilçeyi özellikle turizm açısından önemli bir konuma getirmek istediklerini dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ile ortak hareket ederek, ilçemize en iyi hizmetleri kazandırma gayreti içindeyiz” dedi. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevi ile Fen İşleri Daire Başkanlığı görevine getirilen Ali Öztozlu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum