Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş ile birlikte Gölmarmara’ya ziyarette bulundu. Gölmarmara Kaymakamlığı toplantı salonunda Büyükşehir Belediyesi’nin Gölmarmara’da görev yapan personelleriyle bir araya gelen Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, gerçekleştirdikleri özverili çalışmalar adına personele teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir'den Gölmarmara Ziyareti
10 Kasım 2018 - 09:07

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ile Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş, Gölmarmara ilçesine ziyaret gerçekleştirdi. Gölmarmara ziyaretinde Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ile Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş’e Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Cülen de eşlik etti. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ile Bilgi İşlem Daire Başkanı Metin Memiş, Gölmarmara Kaymakamlığı toplantı salonunda Büyükşehir Belediyesi’nin Gölmarmara’da görev yapan personelleri ile de bir araya gelerek Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti.
Birlikte Takım Oyunu Oynuyoruz
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu belirterek, özveriyle gerçekleştirdikleri çalışmalar nedeniyle personele teşekkürlerini ileten Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Sizlerin emekleri Büyükşehir Belediyesi’nin elde ettiği başarılarda yadsınamaz. Sayenizde Manisa’nın her yerine hizmet götürür olduk. Bu nedenle emeklerini altın değerinde. Hepinizden Allah razı olsun. Başarı tek başına olmaz. Biz hep birlikte takım oyunu oynuyoruz. Hep birlikte güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak önceliklerinin her zaman iş sağlığı ve güvenliği olduğunu ifade ederek, gerçekleştirilen çalışmalar iş sağlığı ve güvenliğine dikkat edilmesi hususunda da uyarılarda bulundu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum