Büyükbelende Altyapı Dönüşümü Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Büyükbelen Mahallesi’nde 8 buçuk milyon TL yatırım bedeliyle 32 kilometrelik kanalizasyon ve yağmursuyu hattı yenileme çalışmalarına devam ediyor.

15 Nisan 2019 - 15:19

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde hayata geçirdiği çalışmalarla, vatandaşları yıllardır özlenen hizmetlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Saruhanlı ilçesine bağlı Büyükbelen Mahallesi’nin 50 yıllık kanalizasyon hattını yenilemek için başlattığı çalışmalarına devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen iş dahilinde mahalleye 8 buçuk milyon TL yatırım bedeliyle 28 kilometre uzunluğunda kanalizasyon şebekesinin yanı sıra, 4 kilometrelik de kısmi yağmursuyu hattı inşa ediliyor.
“Mahallemiz bir düzene ve sağlıklı altyapıya kavuşacak”
Büyükbelen Mahalle Muhtarı Etem İşler, “Mahallemizin altyapı sorununu ortadan kaldıracak olan çalışmalar devam ediyor. MASKİ tarafından altyapı hatlarımızın yenileniyor olması bizleri çok memnun ediyor. Çalışmalar tamamlandığında sağlıklı ve uzun yıllarca kullanılabilecek altyapıya kavuşacağız. Hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com