Büyükbelen’de 32 Kilometrelik Hat İmalatı Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı’nın Büyükbelen Mahallesinde başladığı 32 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme çalışmasında ana hat imalatlarını tamamladı. Mahallede parsel bağlantıları ve yağmur suyu ızgara montajı ise devam ediyor.

16 Ağustos 2019 - 12:10

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini de sağlıklı altyapılar ile tanıştırıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Saruhanlı’nın Büyükbelen Mahallesinde 32 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeme işinde ana hat imalatları tamamlandı. Mahallede parsel bağlantıları ve yağmur suyu ızgara montajı ise devam ediyor. Mahallede daha önce de 27 kilometrelik içme suyu hattı yenilenmişti. 10 milyon TL yatırım yapılan mahallede 2 kilometrelik sathi kaplama asfalt çalışması da gerçekleştirilerek yol trafiğe açıldı.
“Yıllardır beklediğimiz altyapıya kavuşuyoruz”
Mahalle Muhtarı Etem İşler, mahallelerinin altyapı dönüşümünde artık son dokunuşların yapıldığını ifade ederek, “Çalışmalardan çok memnunuz. Çok az bir iş kaldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yıllardır beklediğimiz altyapıya kavuşuyoruz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com