BERBERLER ODASINDA YENİ BAŞKAN ADEM ŞAHİN

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Olağan Genel Kurulu’nda yeni başkan Adem Şahin oldu.2018 yılında yapılan seçimlerde kaybeden Adem Şahin, bu sefer 111 oy farkla başkanlığa ulaştı

BERBERLER ODASINDA YENİ BAŞKAN ADEM ŞAHİN
04 Mart 2022 - 07:00
Manisa Berberler ve Kuaförler Odası Olağan Genel Kurulu’nda yeni başkan Adem Şahin oldu.

Kültür Sitesi Lale Salonunda yapılan genel kurulda mevcut başkan Ali Bartu, eski başkan Emrullah Demirşah, Adem Şahin yarıştı. Genel kurulda divan başkanlığını Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Bayram Karakaş, başkan vekilliğini Manisa Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Akgül yaptı. Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Manisa Ticaret İl Müdürü Muharrem Özel, oda başkanları katıldı. Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Bayram Karakaş, Manisa’da böyle bir seçime katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu açıkladı. Başkan adayları Ali Bartu, Emrullah Demirşah, Adem Şahin birer konuşma yaparak genel kurulun berber ve kuaförlere, güzellik salonu uzmanlarına, Manisa’ya hayırlar getirmesini temenni etti. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 516 üye oy kullanırken, geçerli oy sayısı 504, geçersiz oy sayısı ise 12 oldu.
Adem Şahin 297 oyla odanın yeni başkanı olurken, Ali Bartu 186 oy aldı, Emrullah Demirşah ise 21 oyda kaldı.
2018 yılında yapılan seçimlerde kaybeden Adem Şahin, bu sefer 111 oy farkla başkanlığa ulaştı. Adem Şahin ve onu destekleyenler seçim sonrasında açtıkları Türk bayrakları ile seçimin zaferini kutladı. Manisa Berberler ve Kuaförler Odası’nın yeni başkanı Adem Şahin’in yönetiminde Rahime Ecebilgiç, Adem Fidan, Bahri Zana Çakar, Berrin Sevengil, Naim Aydın, Ahmet Karadeniz denetim kurulunda Sevcan Alkan,Derya Cantimur ve Emel Yelin yer aldı.
+6

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum