BAŞKAN TULUP'TAN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE HASTALARA MORAL ZİYARETİ

Başkan Tulup, 14 Şubat Sevgililer gününde Soma Devlet Hastanesini ziyaret ederek, hastalarla sohbet etti ve hastalara ziyaret hediyesi verdi. Başkan Tulup, sağlık personelleri ile de sohbet etti.

BAŞKAN TULUP'TAN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNDE HASTALARA MORAL ZİYARETİ
16 Şubat 2019 - 09:37

Sağlık çalışanlarını ve hastanede tedavi gören hastaları ziyaret eden Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, hastalara moral verirken, hasta yakınlarıyla da yakından ilgilendi. Sağlık çalışanlarıyla da bir süre sohbet eden Başkan Çetin, hastaların ve hastane çalışanlarının ilçeye yönelik istek ve taleplerini de dinledi. Halkın arasından çıkmayan ve sabahın erken saatlerinde yaptığı ziyaretleri aralıksız devam ettiren Başkan Ali Tulup, hastalara moral vermek ve sağlık çalışanlarının sorunlarını dinlemek için gerçekleştirdiklerini vurguladı.

“Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız”

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Tulup; “Her fırsatta, her ortamda hemşerilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Bu özel günde, 14 Şubat sevgililer gününde hastalarımızın en çok ihtiyacı olan Moral desteğini kendilerine sağlamak için onlarla vakit geçirdik. Hazırladığımız hediye paketlerini teslim ettik. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum