BAŞKAN GEDÜZ'DEN YOĞUN HAFTASONU MESAİSİ

Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, hafta sonunda da mesaideydi. Meclis üyeleri ile birlikte kırsal ve merkez mahallelerdeki hayır, düğün dernek ve cenazelere katılan Başkan Gedüz, vatandaşlarla da bir araya sohbet etme fırsatı buldu.

BAŞKAN GEDÜZ'DEN YOĞUN HAFTASONU MESAİSİ
08 Nisan 2019 - 12:02

Daha huzurlu ve yaşanabilir bir Kırkağaç için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, hafta sonunda mahallelerde çeşitli etkinliklere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Gedüz’e ziyaretlerde Meclis üyeleri ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Güngör eşlik etti.

Vatandaşlarla sürekli bir araya gelmeye özen gösterdiğini ifade eden Başkan Gedüz, “Hafta içi Makamımızda ve dışarıdaki programlarda yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Haftasonları da genel itibarı ile vatandaşlarımız ile iç içe olmaya özen göstererek onların yanında oluyoruz. Bu nedenle programlarımın doğrultusunda düğünlere, cenazelere ve mevlitlere katılmaya büyük özen gösteriyorum. Bu hafta sonu da Cumartesi günü ilk olarak Şair Eşref ve Alifakı mahallelerimizde sünnet ve düğün merasimlerine katıldık, Gelenbe’de ve Kırkağaç Sanayi Camiinde cenaze törenlerinde ailelerimizin acısını paylaştık, meclis üyelerimizle birlikte Bakır Gençlerbirliğispor ve medar spor maç müsabakasını takip ettik. Akşam ise Halkaavlu, Gökçukur, Hamidiye, Sakarlı ve Alacalar mahallelerimize teşekkür ziyaretinde bulunduk. Pazar günü yoğun programımıza Karakurt Mahallemizdeki köy hayrı ile başladık. Bostancı ve ilçemizdeki sünnnet ve düğün merasimlerine katıldık. Akşam da Çiftlik Mahallesine düğün ve teşekkür ziyaretinde bulunarak vatandaşlarımız ile bir araya gelip vatandaşlarımız ile hasbihal etme fırsatı bulduk. Bizleri Anadolu insanına yaraşır bir misafirperverlikle karşılayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağız. Seçim döneminde de sürekli olarak halkımızdan kopmadan hizmetler yapacağımızı ifade etmiştik. Bu yönde ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum