Başkan Ergün, "Söz Verdik, Sözümüzü Tuttuk"

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçe merkezinin yağmur suyu çilesine son veren 31 kilometrelik yağmur suyu hattı döşeme çalışmasını tamamladı. Başkan Ergün, “Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra Salihlili hemşerilerimizi maruz kaldıkları yağmur suyu derdinden kurtarmak için söz verdik ve bu sözümüzü de yerine getirdik. 

Başkan Ergün, "Söz Verdik, Sözümüzü Tuttuk"
25 Kasım 2019 - 13:43

Yılların kanayan yarasına son vermiş olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. 37 milyon TL’lik yatırımın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları ile ilçe merkezlerinde yaşanabilecek olası taşkınlara karşı önlem alıyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Salihli Merkeze 37 milyon TL yatırım bedeli ile 31 kilometre yağmur suyu hattı döşendi, ızgara montajları yapıldı. İlçe merkezinin yıllardır kanayan yarası olan su taşkınlarına son vermek için hayata geçirilen çalışma ile vatandaşların yüzü güldü. Eskiden adeta göle dönen cadde ve sokaklara döşenen hatlar ile olası su taşkınlarının önüne geçildi.
“Yılların kanayan yarasına son vermiş olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, il genelinde olduğu gibi Salihli’de de önemli projeleri hayata geçirdiklerini ifade ederek, “İlçe merkezinde yağışlı havalarda meydana gelen taşkın manzaralarına son vermek için önemli bir projeyi hayata geçirmiştik. Hemşerilerimizin yaşadığı taşkın derdine ket vurmak için 37 milyon TL yatırımla 31 kilometrelik yağmur suyu hattı döşeme işimiz hayırlısıyla tamamlandı. Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra hemşerilerimizi maruz kaldıkları yağmur suyu derdinden kurtarmak için söz verdik ve bu sözümüzü de yerine getirdik. Yılların kanayan yarasına son vermiş olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Çalışmaların Salihlili hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” açıklamasını yaptı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum