Başkan Dumlupınar'dan Tekstil İşletmesine Tam Destek

Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar üretime başlayan ve ilçede büyük istihdam oluşturacak olan Uğurlu Tekstil İşletmesini ziyaret ederek Selendi Belediyesi olarak desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Başkan Dumlupınar ayrıca işçilere servis ve fabrikaya yeni makine sözü verdi.

Başkan Dumlupınar'dan Tekstil İşletmesine Tam Destek
04 Şubat 2019 - 22:59 - Güncelleme: 04 Şubat 2019 - 23:05

Selendi’de istihdam sorununa bir nebzede çözüm olacak olan Uğurlu Tekstil İşletmesinin kuruluş aşamalarında sürekli destek çıkarak ilçeye bu işletmenin kazandırılmasında büyük emeği olan Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ziyareti sırasında mahallelerden gelecek işçilere servis ve işletmeye yeni makine sözü verdi. 


Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada şunları ifade etti, “İlçemiz eski tekel depolarında kuruluş aşamasını tamamlayarak çalışmalara başlayan Uğurlu Tekstil İşletmesini ziyaret ederek hem kendilerine hem de Selendi’mize hayırlı olması dileklerimizi ilettik. Bu aşamaya kadar kendilerine gerekli desteği verdik, bundan sonra da gerekli olan bütün desteği vereceğimizin altını çizerek belirtmek istiyorum. Mahallelerimizden gelecek olan vatandaşlarımız için servis ve işletmeye makine desteğinde bulunacağımıza dair kendilerine söz verdik. Bu iş yerinin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Bu tür işletmelerin ilçemizde artması ve Selendi’mizde daha fazla istihdam oluşturma noktasında gerekli girişimleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Selendi’mize hayırlı olsun İnşallah.”