Başkan Bilgin, Personelinin Yeni Yılını Kutladı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, yeni yıl dolayısıyla Belediye personeline çikolata ve kahve hediye ederek personelinin yeni yılını kutladı.

Başkan Bilgin, Personelinin Yeni Yılını Kutladı
31 Aralık 2019 - 18:28

Başkan Bilgin, personeliyle birlikte yeni yılda ve gelecek yıllarda Saruhanlı'ya el el ve omuz omuza hizmet etme temennisinde bulunarak, "Yeni yılın ilçemize ve ülkemize daha fazla refah ve huzur getirmesini temenni ediyor; milletimiz için sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle tüm personelimin ve hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum" dedi.

2020 yılının, ilçemiz, ülkemiz ve tüm dünya için hayırlı bir şekilde geçmesini, yeni yılın yeryüzünde barışa, huzura, dostluğa ve dayanışmaya vesile olmasını dileyen Bilgin, şöyle devam etti;

"Saruhanlı Belediyesi olarak başarılı bir yılı geride bırakıyoruz. Bizler yeni yılda ilçemiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla hizmet, sosyal ve ekonomik imkan sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Saruhanlımızın kalkınması için azim ve kararlılıkla çalışacağız. 9 aylık görev süremiz boyunca ilçemiz ve halkımız için var gücümüzle çalıştık. 50 Mahallemizde halkımızın hak ettiği hizmetleri yerine getirmenin çabasını verdik. Önümüzdeki 4 buçuk yılda büyük projelerimizi hayata geçireceğiz. 2020 yılının tüm dünyaya ve ülkemize, barış dostluk ve kardeşlik getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımıza sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum