BAŞKAN BİLGİN'DEN BOZULMUŞ YOLLAR İLE İLGİLİ CEVAP

BAŞKAN BİLGİN'DEN BOZULMUŞ YOLLAR İLE İLGİLİ CEVAP
20 Mart 2020 - 20:28

Değerli hemşehrilerim bizler sizlerin destekleriyle 31 martta göreve geldik,hepinizden Allah razı olsun.

Rabbim inşallah Saruhanlımızında hakettiği hizmetleride yapmayı nasıp eder.

Saruhanlı merkezdeki yol ve kaldırımların bu durumda olması 15/20 yılda oluşmuştur.

Bir yıldır görevdeyiz 15/20 yıllık sorunu bizlerin bir yılda düzeltmesi mümkün değildir.Ayrıca doğalgaz çalışması bitmemiş cadde ve sokaklarda çalışma yapamıyoruz.Ben ve ekibim gece gündüz çalışıyoruz,Tüm çabamız sizler içindir.Boyle kısa zamanda yaptığımız çalışmalara partizanca bakmayıp hakkaniyetli ve vicdanlı bakan herkes büyük bir özveriyle çalıştığımızı görür.

Saruhanlı'mız ve mahallelerimizin çoğu şantiyeye dönüştü,büyük bir çalışma içindeyiz.

Manşet haberin gündeme getirdiği C.topel mahallesi Namık Kemal ve Talatpaşa caddelerini havaların ısınması ile birlikte inşallah sıcak asfalt atarak siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.

Sizlerinde bildiği gibi doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.Saruhan mahallesi ve Atatürk mahallesi ana arterler ve çarşı merkezde çalışmalar yürütülmektedir.

Doğalgazı getirmek ve vatandaşlarımıza bu rahatlığı yaşatmak bizlere nasıp oldu.

Geçmişte bu süreci başlatmakta kimlerin emeği varsa hepsinden Allah razı olsun.Devlette ve resmiyette devamlılık esastır.Makamlar,mevkiler gelip geçicidir.

Saruhanlı belediyemiz 1953 yılında belediye olmuştur,her belediye başkanı o günün şartlarında gereklilikleri yerine getirmiştir.

Bugun şartlarındada bizler gereklilikleri yerine getiriyoruz.Bazi kişiler partizanca paylaşımlarla yaptığımız hizmetleri görmezden gelmeye ve gölgelemeye çalışıyorlar,bu doğru bir yaklaşım değildir.

Sanki onlardan önce devlet yokmuş onlar kurmuş gibi,sanki onlardan önce belediye yokmuş onlar kurmuş gibi.Kendileri seçimleri kazandığında millet iradesi,muhalefet partileri,adayları kazandığında seçmenin yanlış yaptığını söylemek hiçde hakkaniyetli değil.

Bizlerde çok değerli hemşehrilerimizin desteği ve bizlere olan inancıyla kazandık.Iyi yada kötü yaptığımıza görev süremiz sonunda yine çok değerli hemşehrilerimiz karar verecek,aldıkları her kararada saygı duyacağız.Bugun duyduğumuz gibi.

Dogalgaz çalışması için bozulan yollarımızın tamirat ve tadilatı için harcadığımız para birbuçuk/ikimilyonu buldu.
Bende buradan soruyorum yapılan hizmete sahiplenmeye çalışanlara,madem sizler getirdiniz doğalgazı bozulan yolları NEDEN YAPMIYORSUNUZ?elinizi tutanmi var,yoksa yetkinizmi YOK ?

Buyrun Kanal Istanbul gibi yapın,kimseye sormayız deyin.

Degerli hemsehrilerimiz tüm çabamiź sizlerin yasamini kolaylastiracak ve yaşam kalitenizi artıracak hizmetleri sizlere yaşatmaktır.

Bizlere guvendiniz,emanetiniz emin ellerdedir.
Rabbim sağlığıma zarar vermedikçe,alın terimin son damlasına kadar,kanımız akması gerekiyorsa kanımın son damlasına kadar Saruhanlı'mız ve sizler için çalışmaya devam edeceğini belirtti..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum