Atatürk Kent Park Manisa'nın Cazibe Merkezi

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 170 dönüm alan üzerine inşa ettiği şehrin en büyük yeşil alanı olan Atatürk Kent Parkı yaz mevsiminin değişmez adresi oluyor. 

Atatürk Kent Park Manisa'nın Cazibe Merkezi
20 Mayıs 2019 - 22:46

Dev peyzaj uygulaması, farklı yaş gruplarına yönelik çocuk oyun alanları, koşu yolu, bisiklet yolu, spor tesisleri gibi birçok sosyal alanı ile Manisalıyı ağırlayan Atatürk Kent Parkı gecesi ve gündüzü ile cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin 170 dönüm alana inşa ettiği Atatürk Kent Parkı, Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte gece ayrı gündüz ayrı cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Dev peyzaj uygulaması, farklı yaş gruplarına yönelik çocuk oyun alanları, koşu yolu, bisiklet yolu, spor tesisleri gibi birçok sosyal alanıyla Manisalıların keyifli zaman geçirmesine imkan sağlayan Atatürk Kent Parkı binlerce vatandaşı ağırlıyor. Yaz mevsiminin kendini hissettirmesini fırsat bilen Manisalılar, 170 dönümlük rüya projede ailesi ve sevdikleriyle keyifli zaman geçiriyor. Birçok etkinliğe de ev sahipliği yapan Atatürk Kent Parkı, Manisalıları eşsiz doğasında vakit geçirmeye çağırıyor

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum