Alaşehir'de Hizmet Durmuyor

Alaşehir'de Hizmet Durmuyor
31 Aralık 2018 - 14:17

Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Delemenler Mahallesi Ortahan Mevki’inde devam eden sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyesi’nin el ele yürüttüğü hizmet seferberliği kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ulaşımda kaliteyi ve konforu artırmak için ilçe merkezi ve mahallelerde yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Delemenler Mahallesi Ortahan Mevkiinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, personele kolaylıklar dileyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“BAHANE ÜRETMEDİK, NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK”

Göreve geldikleri günden bu yana yürütülen çalışmalarda 87 mahalleye eşit hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Başkan Uçak, "Vatandaşlarımızın daha huzurlu bir kentte yaşamalarını sağlamak için ekiplerimiz ile birlikte çalışmalarımızı gece ve gündüz mesai gözetmeden aralıksız devam ettiriyoruz. Çalışmalarımızın mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Biz hiç bir zaman bahane üretmedik ne söz verdiysek yaptık ve yapacağız. Hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor ve devam edecek. Türkiye’nin neresinde hizmet durursa dursun Alaşehir'de hizmet durmayacak.” dedi.

Çalışma alanlarında yaşayan mahalle sakinleri çalışmalardan son derece memnun olduklarını belirterek, Başkan Uçak ve ekibine teşekkür etti.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum