Alaşehir'de Cumhur'un Adaylarına Sıcak Karşılama

Alaşehir'de Cumhur'un Adaylarına Sıcak Karşılama
08 Mart 2019 - 11:10

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ile Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak, Alaşehir’de vatandaşlarla buluştu. Alaşehir’de vatandaşları selamlayıp esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Ergün ile Başkan Uçak’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.
         Manisa’nın 17 ilçesini gezerek vatandaşlarla buluşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Ergün, Alaşehir’e ziyarette bulundu. Kavaklıdere Mahallesi kavşağında Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Apan, Ak Parti Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk, parti teşkilatları, mahalle muhtarları ve yüzlerce vatandaş tarafından karşılandı. Kavaklıdere Mahallesi’nden Alaşehir’e kadar seçim otobüsüyle giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak’a, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Balaban ve 755 araçtan oluşan konvoy eşlik etti.
Alaşehirli Vatandaşları Selamladı 
         Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ile Alaşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alaşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uçak daha sonra Alaşehir sokaklarında vatandaşları selamladı. Seçim otobüsüyle Alaşehir sokaklarını gezen Başkan Ergün, vatandaşlara atkı ve fular hediye etti.