Alara'dan Fakülte Binasına Bir Katkı Daha

Salihli'de 2011-2012 kuru üzüm sezonu açılışında açık arttırma usulü ile 50 kilogram üzümü kilosu 125 TL'den alan ve gelirini fakülte yapımında kullanılmak üzere Salihli Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ne bağışlayan Alara Fidan'ın Ceo'su Yavuz Tane

24 Eylül 2011 - 14:47

Salihli Ticaret Borsası'nda yapılan törene AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Salihli Ticaret Borsası, Salihli AK Parti İlçe Teşkilatı ve Salihli Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hüsnü Tuğrul, Alara Fidan Ceo'su Yavuz Taner ve Salihli Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Tuğrul, sezon açılışında bu yıl kuru üzümün gelirini derneğe bağışlayan Salihli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, "Bu yıl borsamızın sezon
açılış törenine şeref konuğu olarak katılan Alara Fidan'ın Ceo'su Yavuz Taner açık arttırma usulü ile satmış olduğumuz 50 kilogram üzümü kilosu 125 TL'den almıştı. Borsa yönetimi de almış olduğu karar doğrultusunda buradan elde edilecek olan geliri Salihli Üniversite Yaptırma ve Yaşatma Derneği'ne bağışladı. Dernek olarak biz de bugün Yavuz Taner'e bir plaket vererek, kendisine teşekkür etmek istedik" dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş ise, "Amacımız Salihli'de 4 yıllık bir fakülte binasını yapıp Celal Bayar Üniversite'ne devretmektir" diye konuştu.

Alara Fidan'ın Ceo'su Yavuz Taner, "Biz Alara Fidan olarak eğitime her zaman önem veriyoruz. Merkezimiz olan Bursa'da Alara Eğitim Okulu yaptırdık. Bugün bana bu plaketi veren derneğe çok teşekkür ediyorum. Ben o gün bağışlamış olduğum parayı 25 bin TL'ye tamamlayıp Salihli'ye yapılacak olan 4 yıllık fakültede bir sınıfı Alara Fidan adına almak istiyorum" dedi. Bu mutlu haber üzerine sevinen dernek üyeleri, Yavuz Taner'e bir kez daha teşekkür ettiler.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum