Ahmetli'nin Prestij Projesinde Çalışmalar Başladı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde Demirciler ve Hükümet Caddeleri Yol Tretuvar Düzenlemesi yapım işinde üstyapı çalışmalarının startını verdi. Çalışmalar tamamlandığında Ahmetli ilçesi ışıl ışıl, günün 24 saati kullanılabilen yeni yaşam alanlarına sahip olacak.

27 Kasım 2018 - 16:56

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Haziran ayı içerisinde ihalesi yapılan; fakat doğalgaz firmasının çalışmalarının beklenmesi nedeniyle bir süre ara verilmek zorunda kalınan Ahmetli ilçesi Demirciler ve Hükümet Caddeleri Yol ve Tretuvar Düzenlemesi projesinde üstyapı çalışmaları başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ahmetli Muhtarlık İşleri Müdürü Orçun Abalı ve yüklenici firma yetkilileri çalışmaları yerinde inceledi. Geçtiğimiz süre zarfından yine Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde kapsamına alınan ve ilçeye kazandırılan Atatürk Bulvarı’nın devamı niteliğinde olan Demirciler ve Hükümet Caddeleri, yenilenen modern görünümüyle ilçe halkının kullanımında olacak. Aydınlatma unsurları, engelli uyarıcı kılavuz karoları, yol kaldırım ve ışıklı bordür düzenlemeleri, yeşil alanları ile Ahmetli’ye ışıl ışıl; günün 24 saati kullanılabilen yeni yaşam alanları sunulacak.
Hayırlı Olsun
Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yaşayan şehirler inşa etmek için çalışma yürüttüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Ahmetli ilçemizde de prestij cadde projelerimiz kapsamında Demirciler ve Hükümet Caddeleri Yol Tretuvar Düzenlemesi çalışmalarında üst yapımı başlattık. Vatandaşlarımızın aileleriyle güzel vakit geçirebilecekleri, günün her saati kullanışlı, gece ayrı, gündüz ayrı bir güzelliğe sahip düzenlememiz, şimdiden Ahmetli’mize hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com