Ahmetler'e 21 Bin Metrekare Üstyapı Çalışması

MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci’nin Ahmetler Mahallesi’nde tamamladığı 9 kilometrelik altyapının ardından, 21 bin metrekarelik kilit parke ve bordür taşı uygulaması gerçekleştiriyor.

Ahmetler'e 21 Bin Metrekare Üstyapı Çalışması
20 Mayıs 2019 - 13:44

 
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile mahalleleri yeni baştan inşa etmeye devam ediyor. Yatırım İnşaat Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen proje kapsamında Demirci ilçesine bağlı Ahmetler Mahallesi’nde de öncelikle 9 kilometre uzunluğunda içme suyu ve kanalizasyon hattı imalatı yapıldı. Altyapının tamamlanmasının ardından ekipler tarafından 21 bin metrekarelik alanda da kilit parke ve bordür taşı uygulaması gerçekleştiriliyor.
 
“Mahallemiz gittikçe daha mükemmel oluyor”
Ahmetler Mahalle Muhtarı Ercan Özer, “Eskiden altyapımız çok kötü ve yıkık bir durumdaydı. MASKİ tarafından kanalizasyonumuz ve içme suyu şebekemiz yenilendi. Şuanda da taşlarımız döşeniyor. Mahallemiz gittikçe daha mükemmel oluyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün ve MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Kısmet olursa kendisini ziyaret ve teşekkür etmek de isteriz. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum