7'DEN 70'E BAŞKAN ALİ UÇAK SEVGİSİ

Cumhur İttifakı MHP Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, göreve geldiği 2 Mayıs 2018 tarihinden bu yana her mahalleyi karış karış gezerek vatandaşların gönlünde taht kurdu. Dur durak bilmeden, gece gündüz demeden Alaşehir Sevdası ile çalışmalarını sürdüren Başkan Ali Uçak 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde ise mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

7'DEN 70'E BAŞKAN ALİ UÇAK SEVGİSİ
20 Mart 2019 - 16:36

Günün büyük bir kısmını kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, kahvehaneler ve esnaf ziyaretlerine ayıran Başkan Ali Uçak, her akşam bir mahallede düzenlenen Cumhur İttifakı programlarında mahalle sakinleri ile bir araya geliyor. Cumhur İttifakı mahalle ziyaretlerinde Başkan Ali Uçak’a en az bin araçlık coşkulu konvoy, AK Parti İlçe Başkanı Murat Ertürk, MHP İlçe Başkanı Ali Apan, Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, MHP ve AK Parti Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyesi adayları, birim müdürleri ve binlerce vatandaş eşlik ediyor.

“BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Gittiği her mahallede 7’den 70’e tüm vatandaşların sevgi seli, havai fişek gösterileri ve davul zurnalar ile coşkuyla karşılanan Başkan Ali Uçak, “ Bizler sizlerle iç içe olmaktan, beraber yürümekten ve sizlerle aynı havayı paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz. Göreve geldiğimiz gün hizmetin siyaseti olmaz düşüncesiyle yola çıktık. 87 mahallemizi birbirinden ayırt etmeden, gece demeden gündüz demeden tüm sorunlarıyla eksikleriyle ilgilenip bunlara çözüm bulmak için söz verdik. Ve biz sözümüzü tuttuk. Her mahallemizin, her vatandaşımızın sorunlarını kendi sorunlarımız gibi görüp çalışma arkadaşlarım ile birlikte, sizlerin alın teriyle çalışıp verdiğiniz vergilerle yine sizlere eşit hizmet sunduk. Gücümüzün ve çalışma azmimizin en büyük nedeni siz değerli hemşerilerimizle daima bir arada olmak. Siyasi görüşleriniz ne olursa olsun ülkesini ve bayrağını seven herkesin başımın üstünde yeri var. Çünkü hizmetin siyaseti olmaz. Çünkü bizler büyük bir aileyiz.” diye konuştu.

“BİRLİKTE KAZANIP, BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Her mahalle buluşmasında yapmış olduğu ve yapacak olduğu projelerden de bahseden Başkan Ali Uçak,” Alaşehir’imizi “Marka Şehir” yapma çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Üzümün Başkenti Alaşehir’imizi tüm dünyaya ve Türkiye’ye tanıtmak için geçtiğimiz yaz aylarında Üzüm Festivali düzenledik. Festivalimizde yurt içi ve yurt dışından binlerce misafirimizi Alaşehir’imizde ağırladık. Hemen ardından kuru üzüm ve pekmezimizi tanıtmak için yurt içi ve yurt dışında belli noktalarda vatandaşlarımıza kuru üzüm ve pekmez ikram ettik. Yeni projelerimizle de Alaşehir’imizi marka kent olma yolunda Türkiye’ye dünyaya örnek bir şehir haline getireceğimize söz veriyoruz. Çalışmalarımızın tümünde bizlere destek olan Cumhur İttifakımıza, Büyükşehir Belediyemize, siz değerli Alaşehir’li hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’ım bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Cumhur İttifakımızın desteğiyle Alaşehir’imizi çok daha güzel yerlere getireceğimize söz veriyoruz. Birlikte kazanıp, birlikte yöneteceğiz inşallah. ” İfadelerini kullandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sevgi Gürses
    1 yıl önce
    Ama nafile MHP 20 yıl sonra Alaşehir'i kaptırdı Ali Uçak değil Kadir Daş aday olmalıydı