Reklam
Reklam
Reklam

Zaferiye Mahallesi’nde Hummalı Çalışma Devam Ediyor

Kula Belediyesi, vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları için Zaferiye Mahallesi’nde kilit parke taş döşeme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

01 Ağustos 2018 - 16:09

Kula Belediyesi, ilçenin daha modern bir kent olabilmesi için tüm mahallelerde kilit parke taş döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Zaferiye Mahallesi’nde vatandaşların yol mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla 116, 117, 363, 365, 367, 368, 369 sokakta başlatılan kilit parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor. Toplamda 14 bin metrekare kilit parke taş döşemesi yapılacak olan mahalleye bin metre bordür döşemesi yapıldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

Mahalle sakini Şerife Çelik; “ Yıllardır Zaferiye Mahallesi sakinleri olarak beklediğimiz yol çalışmaları başladı. Yıllardır tozdan topraktan duramıyorduk Bir çamaşırımızı bile asamıyorduk. Yollarımız döşendi çok güzel oldu. Allah başkanımızdan razı olsun” dedi.

 

Mahalle SakiniTahsin Ersöz; “  Mahallemizde taş döşemesi başladı. Artık sokaklarda çocuklarımız rahat bir şekilde oynayabilecek. Yollarımız daha güvenli hale gelecek. Ön ayak olanlardan Allah razı olsun” dedi.

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Daha Modern Bir Kula İçin”

Kula’nın en büyük mahallelerinden bir tanesi olan Zaferiye Mahallesi’nde Kilit parke taş döşeme çalışmalrının başladığını ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Zaferiye Mahallemize 14 bin metrekare gibi ciddi bir rakamda taş döşemesi yapıyoruz. Kulamızın her mahallesine elimizden geldiğince hizmetlerimizi ulaştırmaya çabalıyoruz. Vatandaşlarımızın rahatı çalışıyoruz. Daha modern bir Kula için ne gerekiyorsa yapaya gayret gösteriyoruz. İnşallah zamanla ilçemizde taş döşenmedik sokak kalmayacak” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com