Reklam

Yerel Yönetimi Yerinde Öğrendiler

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, İzmir Özel Türk Koleji Manisa Kampüsü öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrenciler Mustafa Genç’ten yerel yönetimleri öğrendi.

15 Mayıs 2018 - 15:14

İzmir Özel Türk Koleji Manisa Kampüsü 4. Sınıf öğrencileri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç’i makamında ziyaret ederek yerel yönetimler hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin yaptıkları ziyaretle ilgili olarak okul öğretmeni Büşra Şen, “Öğrencilerimiz 4. Sınıf öğrencileri. Sosyal Bilgiler dersinde yönetim diye konumuz var. Belediye başkanı kimdir, nasıl seçilir. Belediye başkanı neler yapar. Ben bilgilerim kapsamında öğrencilerimize bilgiler aktardım. Daha geniş bilgi için konuyu yerinde öğrenelim istedik. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkürler” dedi.

“Öğrencilerimizin her zaman yanındayız”
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime her zaman ve her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini belirterek, “Belediye olarak biz her zaman öğrencilerimizin yanında yer aldık. Onların eğitimlerine destek olmak bizim ayrıca görevlerimiz arasında yer alıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi, merkez dahil 17 ilçeye eşit hizmet götüren, yaptığı yatırımların yanında sosyal anlamda da vatandaşlara hizmet veren bir belediyedir. Belediyecilik sadece yol, kaldırım, alt yapı yapmak değildir. Vatandaşların rahatını sağlamaya yönelik çalışmaları da bünyesinde barındırmalıdır. Bizler de belediyecilik hizmetlerinde bunları ön plana alarak hizmetlerimizi yapıyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
www.manisagundemi.com