Mehmet Emin Sofuoğlu

Mehmet Emin Sofuoğlu

YİNE AVUCUNUZU YALATACAĞIZ!

20 Nisan 2017 - 19:13

En son söyleyeceğimi baştan söyliyeyim; Hain ve alçak 15 Temmuz darbe girişimine karşı, Reis'in çağrısı ile sokağa çıkan 'Milli İrade'nin başarısına bakıp heveslenenler bilsinler ki; "BİZ "den başka hiç bir zihniyet, bize rağmen sokakta kazanamaz! ‘Biz’, kim mi?: Tabiiki AZİZ MİLLET!
Bugün yavaş yavaş sokaklarda başlayan ilegal hareketlilikten anlaşılıyor ki, alçak darbe girişimi ile Reis'i indiremeyen küresel şer odağı, referandum sonuçlarını bahane ederek, iç kargaşa çıkarmak suretiyle hedefine ulaşmak istiyor. Bu saikle bürokrasideki kripto FETÖcüler, milli-manevi değerlere düşman yığınlar ve küreselcilerin barkodlu beslemeleri el ele vermiş durumda! Referandumda 'hile yapıldı' algısı oluşturmak için bi taraflarını yırtmaları da tam olarak bundan. Dünyayı fesada uğratıp kan ve gözyaşına boğarak sömüren küresel şer odağı, dünya mazlumlarının umudu ve ümidi olmuş Büyük Türkiye’nin dirilişini engellemek, kendi zulüm düzenlerinin devamını sağlamak için ülkemizde de toplumu birbirine karşı öfkeyle ayrıştırabilme sinsiliği ile çeşitli yalan argümanlar üretip isyana sevketmek için önceden çalışmış ve bugün uygulamaya koymuştur. Referandum sonuçlarına göre A, B ve C planlarını zaten hazırlamışlardı. Bugün FETÖ’nün kuklası haline gelmiş partimsi yapının ve Büyük Türkiye düşmanı ülkelerin taşeronluğunu yapan illegal terör örgütlenmelerinin çağrısıyla başlayan sokak hareketleri, 1 Mayıs kılıfıyla kitlesel kaosu örgütleyecek sendikaların sahneye çıkışıyla devam edebilir. Devletimiz, güvenlik güçlerimiz, hem FETÖ’nün hain tuzaklarına karşı, hem illegal yapıların kaos hareketlenmelerine karşı tecrübeli ve tedbirli. Tencere tava ile, zıplaya hoplaya Reis'e hakaretler ederek sokakta yürüyen yığınlara, halkımız müdahale etmesin! Sakın tahriklere kapılmayın! Sakın karşı provakosyona gelmeyin! S A K I N !
Reis, ‘Haydi sokağa ya da meydanlara’ diye açık çağrı yapmadan hiç kimse karşı eylem ya da atak yapmasın ki, provakosyonları planlayanların tuzağına düşmeyelim, oyunlarını boşa çıkaralım. Aslında hepimiz biliyoruz ki; genetik kodlarımızdaki mevcut bulunan ‘fesada uğratılarak sömürülen yeryüzünün ıslahı için, adalet ve merhamet ile Hakkı hakim kılarak selamet yurduna çevirme’ potansiyelinin yeniden inkişafından korkan karanlığın/iblisin askerleri çullanıyor üzerimize. Ancak bilir ve iman ederiz ki; bâtıl/zulümât, yok olmaya mahkûmdur! Küresel şer odağı ve uşaklarının tüm oyunlarını kendi başlarına geçirecek veBüyük Türkiye'yi, medeniyet değerlerimizle birlikte yeniden inşa edeceğiz biiznillah!... Ülkeyi kaosa sürükleyerek Reis'i indirme planlarını bugün uygulamaya koyanlar bilsinler ki;
ÖLÜME ŞEHADET ARZUSUYLA KOŞANLARI ASLA YE NE MEZ LER!
Biz, samimice Hakikate taraf olduğumuzu, tutum ve davranışlarımız ile tecessüm ettirir isek, göklerin gözle görülmeyen orduları bizimle olur ve Küresel şer odağı ile bunların uşakları, barkodlu beslemeleri, karanlığın ve kötülüğün askerleri, kendi tuzaklarında boğulurlar biiznillah! Yedi Güzel Adam’dan biri olan Kudüs Şairi Mehmet Akif İnan rahmetlinin dediği gibi :
“Hangi yöne baksam şafak görürüm, Toprağın altından yürür ordular!”
Son olarak halkın genel kanaati ve beklentisi olan şunu da belirterek bitireyim;
Eğer kriptoları, omurgasızları, rantçıları, davasızları, hainleri, makamperestleri her türlü yönetim mekanizmasından indirmedikçe bu ülkeye huzur gelmez! Ak Parti de kuruluş aslına dönüp, teşkilatlarında rant yerine, hizmeti önceleyen, Büyük Türkiye vizyonuna ve dava şuuruna sahip samimi insanlara yer vermelidir. Millete refah, huzur ve zenginlik kazandıran, özgürlüklerin önünü açan, Uluslar arası toplumda alnımızı dik eden AK Parti’nin, temelden itibaren, adalet, ehliyet ve sadakat ilkeleri doğrultusunda kendini revize ederek, yeniden yapılanması elzemdir!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar

www.manisagundemi.com