Mehmet Emin Sofuoğlu

Mehmet Emin Sofuoğlu

BU COĞRAFYA, KIYAMETE DEK İSLÂMIN TOPRAKLARI OLARAK KALACAK!

20 Aralık 2016 - 19:30

Kayseri şehitlerimize Allah rahmet etsin, yaralılarımıza acil şifalar versin.
Bu alçak saldırılar, Aziz Milletimizi çökertmiyor, bilakis; ‘İstiklâl Muharebesi’nde olduğu gibi tüm unsurları ile omuz omuza kenetlendiriyor.
Türkiye'de terör ortamı oluşturup ardından kaos çıkarmak ve bu kaosu fırsat bilerek ‘Reis’e yani Millî İrademize iktidar operasyonu yapma sinsiliğindeki tilkiler, Allah’ın izni ile avuçlarını yalayacaklar.
Müslümanlara, Büyük Türkiye Devletine diz çöktürmek için yazdıkları her türlü senaryoyu ve ‘psikolojik harp’ taktiklerini tek tek sahneliyorlar. Her terör saldırısı ardından, sosyal medyadan ve televizyonlarından, Aziz Milletimizin moral değerlerini çökerterek, birbirine düşürmek için görev alan barkodlu beslemeleri de millet görüyor ve ihanetlerini gayet iyi biliyor.
Küreselci Kâfirler ve bu şer odağının uşakları, bu Necîb Millete diz çöktüremeyecekler. Nasıl ki, 15 Temmuz Darbe kalkışmasının başarılı olacağından gayet eminlerken, nasıl yenildiklerini anlayamadılar ise, aynen bu sürecin sonunda da yine yenilecekler biiznillah.
Eyy küreselci kâfirler!
medyadaki uşaklarınızla, terörist maşalarınızla, satın alınmış politikacılarınızla birlikte yine kendi çamurunuza saplanacaksınız ve bu yüzyıllardır kanlarımızla suladığımız İslâm topraklarından def olacaksınız!
FETÖ, PKK, DAEŞ maşalarını kimlerin kullandığını net biliyoruz. Batı ve uşakları için bölgedeki zaman doldu. Bölgede yakında beklenmedik hızlı değişimler olacak. Güç dengeleri bugünkü gibi kalmayacak. 2017'de bölgeyi terketmek zorunda kalacaklar.
Bu coğrafya, bir islâm toprağıdır.
Allah'ın izni ile, hiç kimsenin endişesi olmasın ki;
küreselcilerin taşeronu PKK ve DEAŞ ile mecusî perslerin çapulcuları HAŞDİ ŞABİ, İslâm topraklarında yok edilecek!
İslâmın şehirlerini yakıp yıkan, halkı baskılarla perişan eden, kürt görünümlü zerdüşt ermenilerle, ateşperest zihniyetin savunucusu persler ve onların ağababaları iyi bilsinler ki;
ZAFER YALNIZCA İSLÂMIN OLACAKTIR!
Hiç kuşkunuz olmasın;
Legal görünümlü uşaklar da, militanları da, ağababaları da tüm bu ihanetlerinin ve soysuzluklarının hesabını verecekler.
Allah'ın izniyle ve yardımı ile İslam, bu coğrafyada İlelebet yaşayacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Büyük Türkiye, İslâm coğrafyasında 4 sünni başkenti (Bağdat / Irak, Şam / Suriye, Beyrut / Lübnan, San'a / Yemen) entrika ve terörle ele geçirdiğini düşünen İran'ın 'şii hilali' projesini gerçekleştirmesine Biiznillah müsade etmeyecektir.
Bugün bu topraklarda var olan savaş;
Hak ile Bâtılın savaşıdır. Saflar artık tamamen netleşti. Saflarımızı sık ve düzgün tutmalıyız. İnşallah ZAFER yakındır ve ZAFER, yalnız İSLÂMındır!
Atalarımızın bize bıraktıkları emanetin farkındayız ve canımız pahasına koruyacağız. ‘Kızıl Elma’yı adım adım gerçekleştirerek, İslamın Sancağını 6 kıtada biiznillah dalgalandıracağız.
Kutlu geleceği kuşanan samimilere selam olsun!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar

www.manisagundemi.com