VALİ DENİZ, AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİNİ AĞIRLADI

Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Semra Kaplan Kıvırcık ve Mehmet Ali Özkan, Manisa Valisi Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulunarak Manisa’daki görevinin hayırlı olmasını dilediler.

24 Kasım 2018 - 13:30

Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Vali Ahmet Deniz’e ‘hoş geldiniz’ diyerek, “Manisa’mız hakikaten güzel, büyük bir şehir. Hem sanayisi hem tarımıyla hem insanıyla şehzadeler diyarı. Sizden önce burada vazife yapan sayın valimize de teşekkür etmiştik. Sağ olsun, o da Manisa’mıza çok büyük hizmetler yaptı. Bu hizmet yarışının, bu bayrak değişiminin sizlerle beraber daha da güzel olacağına inanıyoruz. Bizler de milletvekilleri olarak, şehrimize yapılacak olan hizmetlerde, Manisa Valimiz olmanız vesilesiyle sizlere güç verip hep beraber hizmet etme noktasındayız. Tekrar Manisa’mıza hoş geldiniz, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık da, Manisa’nın potansiyeli çok yüksek bir il olduğunu belirterek, “Sizin de çalışkanlığınız, üretkenliğiniz, Manisa’mıza çok güzel bir ivme kazandıracak. Birlikte çok güzel işler üreteceğiz” dedi.

Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan ise, “birlikte Manisa’nın gelişmesine ve güzel hizmetlere imza atmayı umuyoruz. Biz, milletvekilleri olarak her daim bize ihtiyacınız olduğunda yanınızda olacağız” şeklinde konuştu.

Vali Deniz de ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, “Manisa’mız gerçekten önemli bir şehir. Fatih’in, Kanuni’nin yetiştiği bir şehirde hizmet etmek bizim için gerçekten bir onurdur. Onun yanında sanayisiyle, tarımıyla Türkiye’nin gözbebeği. Manisa Organize Sanayi Bölgesini gezdim, gurur duydum. Türkiye’nin nereye gidebileceği açısından örnek bir şehir” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com