ÜCRETSİZ TERAVİH SERVİSİ

22 Haziran 2016 - 12:37

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde Ramazan ayı boyunca dost ve akrabaları ile teravih namazını kılmak isteyen vatandaşlar için her akşam farklı bir mahalleye ücretsiz araç kaldırıyor. Vatandaşlar, maneviyat ayında böyle bir hizmeti sağladığı için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. 
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında Gölmarmaralı vatandaşların farklı mahallelerdeki dost ve akrabaları ile ibadetlerini yerine getirebilmesi için ücretsiz araç kaldırıyor. Maneviyat ve esenlik getiren Ramazan ayında, vatandaşların sevdikleri ile özlem gidermesi ve beraberlik duygularının artması için her gün farklı bir mahalleye araç kaldırdıklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara Koordinatörü Ahmet Cülen, 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında sevgi, barış ve huzur dolu günleri vatandaşların farklı mahallelerdeki dost ve akrabaları ile geçirmesi için böyle bir çalışma yaptıklarını söyledi.
Ramazan ayında hem ibadetlerini yerine getirdiklerini hem de sevdikleri ile zaman geçirerek huzur ve mutluluğu bir arada yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar, her gün farklı mahallelere servis kaldırdığı için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com