Reklamı Geç

Topuklu Sandalet Modelleri

21 Ocak 2019 - 14:08

Yaz aylarının birbirinden eşsiz ayakkabı kategorilerini içeren sandaletler fonksiyonel detayları ile yeni stillere çağrışım yapıyor. Bu hususta boncuklu ve zincirli detaylara hâkim topuklu sandalet modelleri son yıllarda epey ilgi görüyor. Türlü, türlü yan bağıntısı – aksesuarı olan sandaletlerin parlak boncuk taşları deri tasarımlarının üzerinde güzel bütünlük sunuyor. Sitenin bloğunda yer alan sandaletlerin hepsi birbirinden özel ayrıntılarla sergileniyor.

Topuklu Sandalet Modelleri ve Fiyatları

Bilekten bağlamalı kadın topuklu sandalet modelleri deri, çiçek ayrıntılı, incili tasarımlarında istenilen kalın ve ince tabanlar yer alıyor. Beğenilen imajlara etken olan topuklu sandalet modelleri arasında düğme bantlı seçenekler yer almakla birlikte özel organizasyonlarda ya da toplantılarda tercih ediliyor. Bu tür sandalet tasarımlarından alarak, şık organizasyonların göz bebeği olabilirsiniz.

2019 Yeni Sezon Topuklu Sandalet Modelleri

Kalite güvencesiyle sergilenen çok farklı sandalet tasarımları her bir kadının ayakkabı dolabını dolduruyor. Zımbalı özelliklere de sahip olan topuklu sandalet modelleri sitenin bloğunda rağbet gören kategorilerden oluyor. Bunun gibi şık davet ayakkabısı ya da günlük modelleri almak için https://www.sofiabaldi.com/topuklu-sandalet adresine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com