Reklam

TAMER AKKAL’DAN 1 GÜNDE 3 İLÇE ZİYARETİ

İYİ Parti 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Tamer Akkal, ilçe ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Partisinin Gördes İlçe Kongresi’ne katılan Akkal, ardından Kırkağaç ve Akhisar İlçe Başkanlıklarına bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

10 Mayıs 2018 - 22:54

24 Haziran Genel seçimleri için Manisa’dan Milletvekilliği Aday Adaylığına soyunan İYİ Partili Tamer Akkal, ekibiyle birlikte partisinin Gördes 1. İlçe Kongresi’ne katıldı. Gördes’te tek liste ile yeniden başkanlığa seçilen Ümran Özer’i tebrik eden Akkal ve ekibi, ardından Kırkağaç ve Akhisar İlçelerine ziyaretler gerçekleştirdi. Kırkağaç İlçe Başkanı Levent Komşu’nun iş yerinde misafir ettiği Tamer Akkal ve ekibi edilen sohbetin ardından Akhisar ilçesine hareket ettiler.

Akhisar’da Milletvekili Aday Adayı Av. Aslı Öz’ü tebrik etti

Akhisar İlçe Başkanlığı’nda ilçe başkanı Mustafa Kındıroğlu ve yönetimini ziyaret eden Akkal, Kurucu ilçe başkanı ve şimdiki 27. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Aslı Öz’ü tebrik ederek aday adaylığı sürecinde başarılar diledi. Akhisar’da büyük bir oy patlaması beklediğini ve İYİ Parti’nin zirvelere taşınacağından emin olduğunu söyleyen Akkal, Akhisar ilçe başkanı ve yönetimini özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
www.manisagundemi.com