TAMER AKKAL’A KULA VE SELENDİ’DE YOĞUN İLGİ

İYİ Parti Manisa Milletvekili Adayı Tamer Akkal, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Akkal, Kula ve Selendi ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla bir araya gelerek, 24 Haziran’daki genel seçimler için Meral Akşener’e destek istedi.

12 Haziran 2018 - 13:38

Kulalı esnafla bir araya geldi

İYİ Parti Manisa Milletvekili Adayı Tamer Akkal, Kula ve Selendi ilçelerine seçim çalışması için ziyarette bulundu. Kula ilçe başkanlığı binasında İYİ Parti Kula İlçe Başkanı Yakup Yılmaz ve Yönetimi tarafından ağırlandıktan sonra çarşı esnaflarına ve semt pazarına ziyarette bulunan Akkal, Kulalı vatandaşlardan 24 Haziran Genel Seçimleri için Meral Akşener’e destek istedi.

Selendi’de iftar sofrasına konuk oldu

Kula ziyaretinin ardından Selendi ilçesine hareket eden Akkal ve ekibi, Selendi İlçe Başkanı Tevfik Gülmez ve yönetimi tarafından karşılandı. İlçe parti binasında ağırlandıktan sonra Yeşil Çamlıca mahallesinde verilen iftar hayır yemeğine katılan Milletvekili Adayı Akkal, mahalle sakini vatandaşlarla iftar sofrasında sohbet etti. Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe başkanı Tevfik Gülmez şunları söyledi; “Tamer vekilimiz bugün ilçemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdı. Selendi’mizin bu güzide mahallesinde gerçekleştirdiğimiz iftar sofrasında kendisiyle bir araya geldik. Selendi halkının İYİ Parti’ye ve genel başkanımız Meral Akşener’e desteği tam. İnşallah 24 Haziran’dan sonra her şey İYİ olacak.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com