Reklam

SÜPER AMATÖR KÜMEDE PERDE KAPANIYOR

2018-2019 sezonunda normal sezon bu hafta oynanacak olan maçlar la tamamlanacak.

08 Mart 2019 - 10:44

Süper amatör kümede 18.hafta maçları ile normal sezon tamamlanacak.2 Grup olarak son kez oynanan süper amatör kümede 2 gruptan toplam 8 takım da 1.amatör kümeye düşecek.

Gruplarında ilk iki sıraya giren Yunusemre Bld. spor, Sanayispor, Kulaspoır ve Alaşehir Bld.spor’un katılacağı 4 takımlı paly-off son kez oynanacakSüper amatör küme gelecek sezon tek grupta ve 14 takım ile oynanacak.

2.AMATÖR KÜMEDE HEYECAN DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz hafta başlayan 8 grupta mücadelenin devam ettiği 2.amatör kümede lige 2.hafta maçları ile devam edilecek. Haftanın programı ise şöyle:

Muharrem KAZER

2.AMATÖR SARUHANLI 7 EYLÜL M.GENÇLERBİRLİĞİ 09.03.2019 16:00 SARUHANLI SARUHANLI

MALTA SPOR İMAM HATİPLER 09.03.2019 16:00 MERKEZ E.DİLEK

ALAYBEY İ.Y. YUNTDAĞ 09.03.2019 16:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL

GÖRDES KARABULUT 09.03.2019 15:00 GÖRDES GÖRDES

SAZOBA TURGUTALP 09.03.2019 15:00 AKHİSAR SAZOBA

SELÇİKLİ SOMA ZAFER 09.03.2019 16:00 AKHİSAR KOVALIK

RAZLI S.ÖZGENÇLERBİRLİĞİ 09.03.2019 15:00 SALİHLİ İ.ERDİNÇ

KURTULUŞ SART 09.03.2019 12:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT

S.SANAYİ KEMERDAMLARI 09.03.2019 14:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT

YILDIZGÜCÜ S.AYYILDIZ 09.03.2019 16:00 SALİHLİ A.KARAYİĞİT

SÜPERAMATÖR YUNUSEMRE BL GÖRDES BLD 09.03.2019 14:00 MERKEZ KARAALİ

M.SANAYİ DONATIM 09.03.2019 14:00 MERKEZ E.DİLEK

SARUHANLI BL KAYALIOĞLU 09.03.2019 14:00 SARUHANLI HACIRAHMANLI

DM YILDIRIM M.ŞİMŞEK 10.03.2019 16.00 SEKİZEYLÜL

2.AMATÖR LALELİ ZAFER MERKEZ EFENDİ 10.03.2019 16:00 MERKEZ E.DİLEK

K.POMAK KAYAPINAR ÇEVİK 10.03.2019 16:00 MERKEZ KARAAĞAÇLI

İSHAKÇELEBİ Ş.SEKİZ EYLÜL 10.03.2019 16:00 SARUHANLI İSHAKÇELEBİ

M.ESNAF AKMESCİT 10.03.2019 12:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL

S.BOZKÖY MURADİYE 10.03.2019 14:00 MERKEZ SEKİZEYLÜL

A.ÇAĞLAYAN HAMİDİYE 10.03.2019 14:00 AKHİSAR KOVALIK

MEDAR GB ZEYTİNLİOVA 10.03.2019 16:00 AKHİSAR KOVALIK

ALEM SPOR URGANLI GEDİZ 10.03.2019 14:00 TURGUTLU ATATEPE

14 YILDIZ T.GENÇLİKGÜCÜ 10.03.2019 16:00 TURGUTLU ATATEPE

T.EGE GENÇLİK AVŞAR BİLGİ 10.03.2019 16:00 TURGUTLU IRLAMAZ

ÇANAKÇI A.YENİ MAH. 10.03.2019 15:00 SARIGÖL TRAZLAR

KÖSEALİ EŞMELİLER 10.03.2019 15:00 SALİHLİ KÖSEALİ

SÜPERAMATÖR KULA ÜLKÜ Gördes GÜNEŞLİ 10.03.2019 14:00 KULA KULA

POYRAZDAMLARI KOCAÇEŞME 10.03.2019 14:00 SALİHLİ POYRAZ

İSTASYON GENÇLİK ALAŞEHİR BLD 10.03.2019 14:00 TURGUTLU IRLAMAZ

AHMETLİ BLD

www.manisagundemi.com