Reklam
  • Reklam

Sporda Tesisleşmede Altın Çağı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, il genelinde hayata geçirdiği dev yatırımlarla, sporda tesisleşmede Manisa’ya adeta altın çağını yaşatıyor. Zaman içerisinde yıpranan ve artık eski işlevini görmeyen Tevfik Lav Spor Tesislerinin yıkılmasının ardından başlayan modern tesis inşaatında çalışmalar aralıksız devam ediyor.

30 Temmuz 2018 - 18:29

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte tüm ayrıntılarıyla dört dörtlük bir spor merkezi olacak olan Tevfik Lav Spor Tesisleri Manisa’ya çok yakışacak.

Her alanda olduğu gibi sporda da marka kent olma yolunda önemli yatırımlar yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa’ya modern bir spor tesisi daha kazandırıyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi, ilk olarak zaman içerisinde yıpranan ve artık yetersiz durumda olan Tevfik Lav Spor Tesisleri yıktı. Büyükşehir Belediyesi daha sonra futbol sahası, tenis kortu, tribün binası, spor salonu ve yatakhane binaları ile modern bir tesisi mevcut alana kazandırmak için inşaat çalışmaları başlattı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” Tribün binasında kaba inşaat çalışmaları tamamlandı. Prefabrik yerleştirildi. Çatı imalatı devam ediyor. Ana binamızda ise giydirme cepheleri tamamlandı. Binanın iç tarafında ise ince işçilikler devam ediyor. Bunun yanı sıra halı sahada zemin uygulaması devam ediyor. Modern tesiste yer alan tenis kortlarda ise son rötuşlar yapılıyor” dedi.

Manisa’ya çok yakışacak
Yeni sportif başarılar elde edebilmek amacıyla spora önemli yatırımlar yaptıklarını da sözlerine ekleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, modern tesisin Manisa’ya çok yakışacağını vurguladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elektrik akımına kapılan genç hayatını kaybetti
Elektrik akımına kapılan genç hayatını kaybetti
Şehzadeler’de Kurban kesim yerleri bayrama hazır
Şehzadeler’de Kurban kesim yerleri bayrama hazır
www.manisagundemi.com