Şoför Esnafı Başkan Ergün’e Başarılar Diledi

Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 31 Mart Yerel Seçimlerinde, Manisalı vatandaşların desteğiyle 3. kez belediye başkanı seçilen Başkan Ergün’ü kutlayan Karaağaç, “Manisa’mıza bu hizmet döneminde de güzel hizmetler yapacağınıza eminiz” dedi.

29 Mayıs 2019 - 11:56
Reklam

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında konuk etti. 31 Mart Yerel Seçimlerinde 3. kez belediye başkanı seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü tebrik eden Karaağaç ve yönetim kurulu üyeleri yeni hizmet döneminde de başarılar diledi. Yeni hizmet döneminde Başkan Ergün’ün güzel hizmetler yapacağına inandığını dile getiren Karağaç, “Manisa merkez başta olmak üzere il genelinde yaptığınız güzel hizmetler ortada. Güzel hizmetler sonucunda Manisalı vatandaşlarımız sizleri bu görevi verdiler. Manisa’mıza bu hizmet döneminde de daha güzel hizmetler yapacağınıza eminiz. Şoför esnafı olarak da devamlı yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Aynı çizgiyle hizmete devam

Geride kalan hizmet döneminde olduğu gibi aynı çizgiyle Manisa’ya hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, “Verilen görev bir kutsal bir görev, kutsal bir emanet. Biz de bu görevi 10 senedir güzel bir şekilde yerine getirmeye çalıştık. İnşallah bundan sonraki süreçte de çizgimizi bozmadan hizmetlerimizi yapmaya çalışırız. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com