SEYİTAHMET MAHALLESİ’NE YENİ KANALİZASYON HATTI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesi 305 Sokak’ta içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmasının ardından 600 metrelik kanalizasyon hattı döşeme işini de tamamladı.

05 Ekim 2018 - 17:17

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesindeki altyapı ihtiyaçlarını yeni çalışmalarla ortadan kaldırıyor. Bu kapsamda MASKİ, Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesi 305 Sokak’ta içme suyu hattını yenilemesinin ardından 600 metrelik kanalizasyon hattı çalışmasını da tamamladı. MASKİ ekipleri tarafından döşenen yeni hat sayesinde vatandaşlara sağlıklı altyapı temin edildi. MASKİ İlçe Şefi Murat İpek ve Seyitahmet Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç çalışmaları yerinde takip etti.
“MASKİ sayesinde sağlıklı ve huzurlu bir çevreye sahip olduk”
Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç, “Mahallemizin bazı bölgelerinde kanalizasyon hattı eksikliklerini gidermek için MASKİ yetkilileri çalışma gerçekleştirdi. Yeni kanalizasyon hattı döşeme çalışmasıyla altyapımız sağlıklı hale getirildi. MASKİ sayesinde tamamlanan altyapımız ile sağlıklı bir çevreye sahip olduk. Mahallemize yapılan hizmetlerin devamını bekliyoruz. Bu güzel hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com