ŞEYHYAYLA’YA SAĞLIKLI VE MODERN İÇME SUYU HATTI

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes ilçesine bağlı Şeyhyayla Mahallesi’nde daha modern ve sağlıklı bir altyapı temini için 10 kilometrelik içme suyu isale hattı döşeme çalışmalarını tamamladı.

07 Kasım 2018 - 10:30

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, eskiyen altyapıları yenileyerek Manisalı vatandaşlara daha sağlıklı sistemler temin etmeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Gördes ilçesine bağlı Şeyhyayla Mahallesi’nin eski içme suyu isale hattını yenilemek için başlattığı çalışmayı tamamladı. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından mahallede 10 kilometre uzunluğunda yenilenen hat sayesinde mahalle sakinlerine daha sağlıklı ve kesintisiz su sağlandı. 
 “Büyükşehir ve MASKİ güvenimizi boşa çıkarmadı”
Şeyhyayla Mahalle Muhtarı Ali İltemir, “İçme suyu isale hattımız çok eski ve yıpranmıştı. Suyumuz oldukça az akmaya başlamıştı. Sağ olsun MASKİ yetkilileri hızlı bir şekilde hattımızı yenilediler. Mahallemizin en önemli eksiği olan bu çalışmayı bize kazandıran herkese Şehyayla Mahallesi olarak minnettarız. En başından bu zamana kadar Büyükşehir ve MASKİ’ye güvendik. Güvenimiz hiçbir zaman boşa çıkmadı. Büyükşehir olmaktan da hiç pişman olmadık. Hizmetin alasını görüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com