ŞEHİDİMİZİN İSMİ ŞEHZADELER'DE YAŞATILACAK

Şehzadeler Belediyesi 2019 yılı ilk belediye meclis toplantısında 2. Anafartalar mahallesinde bulunan bir parka Manisalı Şehit Komanda Er Mehmet Savunmaz ismi verilmesi kabul edildi.

09 Ocak 2019 - 09:57 - Güncelleme: 09 Ocak 2019 - 09:58

Şehzadeler Belediyesi 2019 yılının ilk belediye meclis toplantısını gerçekleştirdi toplamda 17 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında. Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Belediye Meclis üyelerine 2018 yılının değerlendirmesini yaptı.  Daha sonra geçilen meclis gündem maddeleri arasında yer alan 2. Anafartalar mahallesinde bulunan bir parka 1992 yılında Şırnak'ta şehit düşen Manisalı Komando Er Mehmet savunmaz isminin verilmesi tüm meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.  2. Anafartalar Mahallesi 1516 ve 1519 Sokaklar arasında kalan Kanser Erken Teşhis tarama ve Eğitim Merkezi yanında bulunan parkın adı Şehit Komando Er Mehmet Savunmaz oldu. Şırnak şehidi savunmasızım isminin Şehzadeler’de yaşatılacağını ifade eden Başkan Çelik “2. Anafartalar Mahallesi, 1516 Sokak ile 1519 Sokağın arasında kalan,  Kanser Erken Teşhis tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM)’in hemen yanında belediyemiz tarafından yapımı tamamlanmış olan parka 1992 yılından Şırnak’ta Şehit düşen Komando Er Mehmet Savunmaz ismini Şehzadelerimizde yaşatacağız. Bu vesile ile Şehidimiz Mehmet Savunmaz ve tüm şehitlerimize rabbimden rahmet diliyorum. Bizim inancımıza göre onlara diridirler ve Cennetin en ala köşesinde yaşayacaklardır” dedi.

 

Ayrıca gündem maddeleri arasında yer alan 2019 yılında görev yapacak olan Denetim Komisyonu üyeliklerine AK Parti Grubundan Ahmet Demiraslan, Selman Keresteci ve Ali Özyiğit seçilirken MHP Grubundan Ziya Elmalı ve Abdülkerim Karabulut seçildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com