Reklam

Saruhanlı’da yangınla daha etkin mücadele edilecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı’nın mahallelerine yangın söndürme tankerleri göndererek yaz yangınlarıyla daha etkin mücadele edilebilmesini amaçlıyor. Bu kapsamda Saruhanlı’nın Kayışlar ve Hatıplar mahallelerine yangın söndürme tankerleri gönderildi.

16 Nisan 2018 - 18:07

MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelere verilen ve yangın halinde itfaiye ekipleri gelesiye kadar kullanılabilecek olan yangın söndürme tankerlerini Saruhanlı İtfaiye Amirliğinde yapılan kontrollerin ardından teslim aldı.

“Cengiz Ergün hizmet vermeye devam ediyor”

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı’da 5 tane itfaiye amirliği olmasına rağmen uzak mahallelerde oluşabilecek yangınlara karşı hemen kullanılabilmesi için yangın söndürme tankerlerini Saruhanlı’nın 2 mahallesine gönderdi. Saruhanlı İtfaiye Amirliği’nde tankerlerde yapılan kontrollerin ardından Saruhanlı ilçesine bağlı Kayışlar Mahalle Muhtarı olan MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Baki Ulu yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün halkın en hassas noktası olan yangın felaketine karşı en üst noktada hizmet vermeye devam ediyor. Cengiz Başkan yangında ilk müdahalenin önemini bildiği için Saruhanlı genelinde beş noktada itfaiye birimi olmasına rağmen çekici itfaiye araçlarını mahallelerimize gönderdi. Bu kapsamda Saruhanlı ilçemizde Kayışlar ve Hatıplar Mahallelerine yangın söndürme tankeri verdi. Bizde teslim aldık ve Cengiz Başkana teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu hizmetin vatandaşa ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

SERKAN KÜL


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Yılmaz, İl başkanlığına getirildi
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
Madende ölen işçi dualarla memleketine uğurlandı
www.manisagundemi.com