Reklam

Sağlık İşleri Başkanlığından hafta sonu mesaisi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, şehir hastanesi inşaatı şantiye alanı, mezbaha çevresi ve arıtma tesisinde alan kontrolü yaparak ilaçlama...

07 Ocak 2018 - 14:36 - Güncelleme: 07 Ocak 2018 - 14:48

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, şehir hastanesi inşaatı şantiye alanı, mezbaha çevresi ve arıtma tesisinde alan kontrolü yaparak ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.
İl genelinde vatandaşların sağlığı açısından tehlike teşkil edebilecek faktörleri ortadan kaldırmak amacıyla çalışmalarını hafta sonu gözetmeden yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, hafta sonu mesaisinde muhtelif noktalarda ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. İlaçlama çalışmalarını Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş da yerinde inceledi. Şehir Hastanesi inşaatı şantiye alanı ve mezbaha alanı ve arıtma tesisinde alan kontrolü ve ilaçlama çalışması yaptıklarını belirten Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, "Şehir Hastanesi inşaatı şantiye alanı ile mezbaha alanı arıtma tesisinde ilaçlama çalışması yaptık. Ekiplerimiz hafta sonu mesaisinde ilaçlamaya devam etti. Amacımız haşereleri larva halindeyken bertaraf etmektir. Manisa genelinde rutin olarak hemşerilerimizin sağlığını korumak zorundayız. Büyükşehir Belediyesinin misyonu ve vizyonu ile hareket ederek, vektörlerle mücadele kapsamında rutin denetimlerimizi sık sık gerçekleştiriyoruz" dedi.

Kaynak: İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
www.manisagundemi.com