MUHTAR ADAYI FEVZİ ATEŞ'E MAHALLELİDEN TAM DESTEK

31 Mart 2019 yerel seçimlere sayılı günler kala Muhtar adayı Fevzi Ateş seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Muhtar adayı Fevzi Ateş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

30 Mart 2019 - 15:10 - Güncelleme: 30 Mart 2019 - 22:54

"Sayın Yarhasanlar mahallesi sakinleri sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum, Mahallemizin güzel insanları hep birlikte daha huzurlu gelecek için hizmete hazırım. Vatandaşımızın geldiğinde derdini sıkıntısını sorunlarını anlata bileceği bir Muhtarlık binamızın bile olmaması mahallemiz adına üzücü ve utanç verici bir durumdur. Mahalle sakinlerimizin teveccühü ile muhtar seçilmem dahilinde en kısa sürede bu güne kadar yapılmayan muhtarlık binamızın yapılması için gerekli çalışmaları yapacağım ve bu güne kadar alınan mühür parasını benim dönemimde alınmayacak.
Mahallemizde bulunan park ve bahçelerin rutin bakımları ve ağaçlandırma çalışmalarını bizzat takip edeceğim.
Mahallemizde bulunan sokak hayvanları ile ilgili barınak yapılması ve bu barınak daki hayvanların bakımlarının yapılmasını ve onlarında daha huzurlu ortam yaşamalarını sağlayacağım.
Mahallemizdeki hepimizin yaşadığı otopark sorununu çözüme kavuşması için gerekli çalışmayı yapacağım. Bu konuyla ilgili projem hazır.
Mahalle sakinlerimizin şikayetlerini değerlendirerek çözüm noktasında çalışmalar yapacağız. Mahallemize hizmet için hazırım". dedi.
Fevzi Ateş kimdir?
Manisa Yunusemre ilçesi Çalımlıca mahallesinde 1969 yılında dünyaya geldim. 15 Yıldır Şehzadeler ilçesi Yarhasanlar mahallesinde hem ikamet etmekteyim hemde Karamızrak çaddesi no 28 'de esnaf olarak Bakkalık işi yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com