Muhasebeciler Pazar günü seçime gidiyor

Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (MSMMMO) 23. Genel Kurulu gerçekleşti 920 üyenin bulunduğu odada mevcut başkan İsmet Taner yeniden aday olmazken,  Çağdaş Demokrat Grubu adına Uğur Hasacar ve Çözüm Grubu adına İbrahim Elden başkanlık için yarıştı.  

25 Mayıs 2019 - 16:19
Reklam

Seçimin ilk günü MASKİ İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleşti. Divan başkanlığına İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Sekreteri Müfit Yıldırım seçildi. Genel kurula Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas, odanın onursal başkanı Sadık İrier, başkanları ve muhasebeciler katıldı. 

Genel kurulunun açılış konuşmasını yapan Manisa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı ve bu seçimde tekrar aday olmayan İsmet Taner, 29 Mayıs 2016’da göreve geldikleri ve aradan geçen 3 yıllık süreç içerisinde güzel hizmetler yapmaya çalıştıklarını ifade ederek, genel kurulun hayırlı olmasını diledi ve iki adaya da başarılar diledi. Faaliyet raporu ve denetim raporu oy birliğiyle kabul edildi. Çağdaş Demokrat Grubu Başkan adayı Uğur Hasacar ve Çözüm Grubu başkan adayı İbrahim Elden de genel kurulda birer konuşma yaparak başkan oldukları takdirde hayata geçirmeyi planları projeleri anlattı. Seçimin ikinci günü olan 26 Mayıs 2019 Pazar günü oda binasında seçim yapılacak v e odanın yeni başkanı belli olacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com