MİLLETVEKİLLERİNDEN MİLLET ÇARŞISI’NA TAM NOT

AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, İsmail Bilen ve Tamer Akkal, yaz aylarında açılması planlanan Millet Çarşısı’nı gezdi. Projeyi yerinde gören AK Partili Milletvekilleri projeye tam not verirken; Yunusemre Belediye Başkan Dr. Mehmet Çerçi ve ekibini kutladı.

15 Mart 2019 - 09:49

Yunusemre Belediyesi, içerisinde Türkiye’nin en modern pazaryerlerinden birinin de bulunduğu Millet Çarşısı’nda sona yaklaşıyor. Pazarcı esnafının beğenisini kazanan projeyi bu kez AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri İsmail Bilen ve Tamer Akkal  Millet Çarşısı’nı gezdi. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’den bilgi alan AK Partili Milletvekilleri projeye hayran kaldı. Millet Çarşısının Manisa’da büyük bir eksikliği gidereceğini dile getiren Milletvekilleri, Başkan Çerçi ve ekibini kutladı.

 

MİLLET ÇARŞISI İÇERİSİNDE YOK YOK!

 

Güzelyurt Mahallesinde yapımı devam eden Yunusemre Millet Çarşısı, Manisa’nın 40 yıllık pazaryeri sorununu çözecek Türkiye’nin En Modern Kapalı Pazaryeri, 650 kişilik kapasitesiyle Manisa’nın En Büyük Konferans Salonu, 27 Dükkan, Gençlik Eğitim Merkezi, Çocuk Oyun Salonu, Çocuk Bakım Merkezi, Bebek Emzirme Odası, Kafeterya, Mescid, Hamam, Kapalı ve Açık Otoparklar içeren toplam 30 bin m² kapalı alana sahip büyük bir kompleks… 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com