MİLLETVEKİLİ AKKAL, MAZBATASINI ALDI

İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, mazbatasını teslim aldı.

04 Temmuz 2018 - 13:01

24 Haziran'da yapılan 27'nci Dönem Milletvekili seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili seçilen Tamer Akkal, milletvekilliği mazbatasını teslim aldı. Manisa Adliyesi'nde düzenlenen mazbata törenine İl Seçim Hakimi Ramazan Uçak, Adalet Komisyon Başkanı Şahap Mutlu, İl Seçim Müdürü Halit Çiçek, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ ile çok sayıda partili katıldı.

İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal gerçekleştirilen seçimlerin Manisa’ya ve ülkeye hayırlar getirmesini dileyerek, seçim çalışmalarında kendisine destek veren herkese teşekkür etti. Akkal mazbata töreni öncesi yaptığı açıklamada, "Teslim aldığım bu mazbata ve milletvekilliği Tamer Akkal’ın değildir. Bu milletvekilliği mazbatası Manisa halkınındır, çünkü ben Manisalılara söz vermiştim, Manisa’nın hizmetkarı ve Manisalıların emrinde olacağımı söylemiştim. Çünkü onlar bana inandılar, güvendiler ve beni seçerek meclise yolladılar.

“MANİSALILARDAN EMİR BEKLEYECEĞİM” Makam sevdası olmadığını belirten Akkal, sözlerini şöyle tamamladı; "İYİ Parti inşallah daha çok çalışarak önümüzdeki yerel ve daha sonraki genel seçimlerde hak ettiği başarıyı alacaktır, bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Ülkemizin, Cumhuriyetimizin, Manisa’mızın bekası için mecliste var gücümle çalışacağıma milletimin huzurunda söz veriyorum. Konuşmaların ardından İl Seçim Müdürü Halit Çiçek, Milletvekili Tamer Akkal’a mazbatasını teslim etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com