Mhp'de İstifa Depremi

MHP Gölmarmara İlçe yönetimime "Adam gibi yönetemiyorlar" suçlaması getirerek partisinden istifa eden MHP Gölmarmara meclis Üyesi Amil Efe, yoluna bağımsız olarak devam etme kararı aldı.

10 Haziran 2016 - 15:38

MHP Meclis Üyesi Veteriner Hekim Amil Efe, Gölmarmara Belediye Meclisine istifa dilekçesi sunarak MHP meclis üyeliğinden istifa ettiğini ve görevine bağımsız meclis üyelisi olarak devam edeceğini bildirdi.

Gölmarmara Belediye Meclisi'nde dengeleri alt üst eden istifa haberinin ardından Yenigün Gazetesi'ne konuşan Veteriner Hekim Amil Efe, MHP Gölmarmara İlçe yönetimini suçladı. "Yönetim bozukluğu vardı" şeklinde konuşan Efe, "Bugün ilçe yönetiminde olan arkadaşlarımızla aramızda fikir ayrılıkları baş gösterdi. Partiyi iyi yönetemedikleri apaçık ortada. Bu nedenle istifa kararı aldım. Başka bir partiye geçeceği yönünde de duyumlar alıyorum. Benim çizgim belli. Şimdilik siyasi hayatıma bağımsız olarak devam edeceğim. Parti içinde bazı değişimler olursa, yeniden MHP çatısı altında Gölmarmara'ya hizmet etmek isterim" dedi.

MHP Meclis Üyesi Veteriner Hekim Amil Efe, Gölmarmara Belediye Meclisine istifa dilekçesi vermesinin ardından mecliste de dengeler değişti. Buna göre AK Parti 6, CHP 3 MHP 1 ve Bağımsızlar 2 üyeyle temsil edilmeye başlanacak.


ZÜLFÜKAR SEKİZLER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com