MASKİ, Spil Mahallesi’nin Deresini Temizledi

Yunusemre ilçesine bağlı Spil Mahallesi’nde bulunan dere MASKİ ekiplerince temizlendi. 1 kilometrelik alanda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Daire Başkanı Çöllü, sıcakların artmasıyla oluşabilecek koku ve kötü görüntüyü ortadan kaldırıyoruz dedi.

02 Haziran 2019 - 23:02
Reklam

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Spil Mahallesi’nde 1 kilometrelik dere yatağında temizlik çalışması gerçekleştirdi. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Cem Çöllü de çalışmalar esnasında mahalleyi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Mahalle Muhtarı Barış Baş ile de görüşen Daire Başkanı Çöllü, “Burada hayata geçirdiğimiz uygulama, mahalle sakinlerimiz için özel bir önem taşımaktaydı. Hele ki sıcaklıkların artmasıyla birlikte çevre kirliliğine neden olan unsurların ortadan kaldırılması civarda yaşayan hemşerilerimiz için ayrı bir öncelik kazanıyor. Bizler de vatandaşlarımızın taleplerine etkili yanıtlar üretmek adına var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
“MASKİ mahallemizi büyük bir sıkıntıdan kurtardı”
Spil Mahalle Muhtarı Barış Baş, “MASKİ, mahallemizi büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Bu çalışmanın yapılması bizler için önemliydi. MASKİ’den gerçekten güzel hizmetler alıyoruz. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com