Manisalı kuaförlerden gazetecilere tıraş jesti

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde faaliyet gösteren erkek kuaförü Adem Şahin öncülüğünde başlatılan kampanya kapsamında, 20 kuaförün de desteğiyle Manisa'da görev yapan gazetecilere ücretsiz tıraş imkanı sunuldu.

10 Ocak 2019 - 16:58 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 - 18:45

Yaklaşık 20 yıllık erkek kuaförlüğü yapan Adem Şahin’in 2015 yılında hayata geçirdiği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilere yönelik düzenlediği ücretsiz tıraş kampanyasının bu yıl 5’incisi gerçekleştirildi. İl merkezindeki 20 erkek ve bayan kuaförünün de destek verdiği proje ile Manisa’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ücretsiz tıraş oldu. Desteklerinden dolayı bay ve bayan kuaförlere teşekkür eden kuaför Adem Şahin, “Bu kampanya 5 yıl önce başlattığım bir çalışmaydı. Bu yıl 20 erkek ve bayan kuaförün de destek vermesiyle birlikte Manisa genelinde uyguluyoruz. Bana destek olan kuaför arkadaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıl da bu kampanyamıza destek olmak isteyen meslektaşlarım şimdiden bana ulaşarak, kendilerinin de bu kampanyaya destek olmak istediklerini belirttiler. Bunu duymak gerçekten bu mesleğe gönül verenler adına bizleri çok memnun etmiştir. Umarım bu kampanya ülke genelinde yaygınlaşır. Yağmur çamur demeden insanlarımıza haber ve bilgi ulaştırmaya çalışan gazeteci arkadaşlarımız en iyi hizmeti hak ediyor. Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” diye konuştu.
Kadın gazetecilere hizmet veren kuaförlerden Özlem Özüner de, “Bu kampanyaya Adem Şahin arkadaşımın katkısıyla katılıyorum. Bundan 5 yıl önce erkek gazetecilere yönelik başlattığı kampanyaya bu yıl biz de kadın kuaförler olarak destek vermek istedik. Herkese teşekkür ederim” dedi.
Kampanyaya Manisa'da faaliyet gösteren kuaförler; Rahime Alıç, Özlem Özüner, Hatice Aydoğan, Sevcan Alkan, Berrin Sevengil, Sevil Günayar, Halil-Tülay İnser, Ayşegül Aydoğan, İlyas Alkan, Serkan Özatlı, Enis Sağman, Mustafa Atadil, Eyüp Germen destek veriyor.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
www.manisagundemi.com